- Strona główna
- O nas
- Aktualności
- Klub 30
- O nas
- Aktualności
- Nagrody Klubu 30 PTE przyznawanej za aktywność w ramach Klubu 30 oraz najlepszą publikację naukową w obszarze hiperkortyzolemii!
- Mikroskop widzi więcej: praktyczne aspekty diagnostyki histopatologicznej dla endokrynologów
- Wybory Zarządu Klubu 30 PTE na nową kadencję 2025-2029
- Wybory uzupełniające do Zarządu Klubu 30 PTE
- Warsztaty z wykorzystania AI w pracy naukowo-klinicznej endokrynologa oraz kompleksowego podejścia do leczenia choroby otyłościowej.
- IX Naukowy Dzień Doktoranta
- Serdecznie dziękujemy za wsparcie
- KLUB 30 – warsztaty z (auto)prezentacji w dziedzinie medycyny
- KLUB 30 – warsztaty z przygotowania publikacji naukowych z zakresu medycyny (Proper Medical Writing)
- Wsparcie dla Agatki
- Akromegalia – optymalizacja leczenia
- Wsparcie leczenia córeczki naszej koleżanki.
- Zarząd
- Regulamin
- Kontakt
- Archiwum
- Formularz zgłoszeniowy
- Nauka i edukacja
- Składka
- Kontakt
Polskie Towarzystwo
Endokrynologiczne
Nagrody Klubu 30 PTE przyznawanej za aktywność w ramach Klubu 30 oraz najlepszą publikację naukową w obszarze hiperkortyzolemii!
Klub 30 Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego ogłasza nabór zgłoszeń do Nagrody Klubu 30 PTE przyznawanej za aktywność w ramach Klubu 30 oraz najlepszą publikację naukową w obszarze hiperkortyzolemii!
Nagrodą w Konkursie jest pokrycie opłaty konferencyjnej na European Congress of Endocrinology, który odbędzie się w maju 2026 roku w Pradze.
Celem Konkursu jest promowanie działalności naukowej oraz zaangażowania organizacyjnego młodych członków PTE, a także wspieranie ich rozwoju i obecności na międzynarodowych wydarzeniach naukowych.
Do udziału w Konkursie zapraszamy członków Klubu 30 PTE spełniających kryteria konkursowe.
Regulamin konkursu do pobrania »
Termin nadsyłania zgłoszeń do 06.02.2026 r.